Prawdziwe hity prezentowe na Święta dla dziecka - Blog FOTOJOKER.pl

Prawdziwe hity prezentowe na Święta dla dziecka

prezent na Święta

Magię Świąt najbardziej czują najmłodsi, którzy z niecierpliwością wypatrują pierwszej gwiazdki, czekają na Mikołaja i z radością poznają świąteczne zwyczaje. Warto sprawić, aby ich radość była jeszcze większa i podarować im spersonalizowane prezenty.

Najmłodsi członkowie rodziny są najbardziej podekscytowani świętowaniem. Cieszy ich ubieranie choinki, śpiewanie świątecznych piosenek, a także oglądanie bajek, w których występuje święty Mikołaj. To właśnie oni chętnie pomagają, a ich uśmiech i zainteresowanie dają nam wiele radości. Wspólne podjadanie mandarynek i świątecznych pierników jest zdecydowanie jednym z przyjemniejszych zwyczajów w Waszym domu. Warto podarować dzieciom prezenty od serca, dzięki którym będą przekonani, że Święty Mikołaj naprawdę dobrze ich zna i czyta ich listy.

Najlepszy prezent na Święta dla najmłodszych

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids

Wasza rodzina niedawno się powiększyła, a wszyscy się zachwycają uroczą córeczką Twojej siostry. Chcecie jak najwięcej czasu spędzać wspólnie, ponieważ mała tak szybko rośnie i ciągle zdobywa nowe umiejętności. Ostatnio nauczyła się robić „papa” z tym swoim rozbrajającym uśmiechem. Warto wspierać jej rozwój i podarować jej CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Kids ze zdjęciami członków rodziny. Możesz podpisać fotografie słowami: Babcia, Dziadek, Tata, Mama, Ciocia, Brat, dzięki temu maluszek szybciej je zapamięta i nauczy się rozpoznawać swoim bliskich. Fotoksiążka jest całkowicie bezpieczna dla dzieci, wykonano ją z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości, aby młodzi ludzie mogli się bawić i poznawać świat. W czasie produkcji dopilnowano każdego, nawet najmniejszego szczegółu.

Prezent od serca dla bratanka

Syn Twojego brata uwielbia spędzać z Tobą czas. Jesteś jego ulubioną Ciocią, do której przyjeżdża w każde wakacje. Zabierasz go na ciekawe wycieczki na łonie natury i robicie sobie zdjęcia. A później wysyłacie je do jego Rodziców. Bratanek czeka na te letnie wyjazdy i zawsze nie może się doczekać, aż spędzi czas poza domem. Uwielbiasz go rozpieszczać i zawsze zabierasz go na ulubione lody pierwszego dnia pobytu. W Święta podaruj mu wyjątkowy upominek. Postaw na najwyższej jakości Puzzle ze zdjęciem z Waszych wspólnych wakacji.  Może wybierzesz jedną z fotografii, którą udało Wam się zrobić tego lata? Wyobraź sobie, ile radości sprawi mu ułożenie ich razem z Tobą. To świetny pomysł, aby zaangażować całą rodzinę we wspólną zabawę po wigilijnej kolacji przy dźwiękach świątecznych kolęd.

Upominek w jakości Premium dla chrześnicy

Twoja chrześnica razem z rodzicami przeprowadzili się do nowego mieszkania, w którym mała ma swój własny pokój? To świetny moment, aby podarować jej spersonalizowaną Przytulankę z jej zdjęciem. Wyobraź sobie, jak będzie się cieszyć. Może pokocha go tak bardzo, że będzie z nim zasypiać i stanie się jej ulubionym pluszakiem? To świetny prezent na Święta. Możesz wysłać go bezpośrednio do niej, zwłaszcza jeśli uwielbia niespodzianki. Na pewno będzie się cieszyć, że Mikołaj tak jak zaskakuje i podarował jej tak piękny prezent. W końcu nie mogło być inaczej – w tym roku była bardzo grzeczna.

Wyjątkowe chwile z młodszą siostrą

prezent na Święta

Twoja młodsza siostra świetnie się uczy i w szkole zdobywa same piątki. Uwielbia spędzać z Tobą czas i wymyślać kreatywne zabawy. Pomyśl, ile radości sprawiłby jej prezent, który rozwinie jej umiejętności. Może zaprojektujesz dla niej grę Foto-Memo z Waszymi zdjęciami? Wspólne fotografie przywołają piękne wspomnienia, a także razem poćwiczycie pamięć. Grając, spędzicie razem czas i przypomnicie sobie, jak lepiłyście bałwana w górach.

Prezent na Święta najwyższej jakości

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością. Najważniejsze jednak dla nas jest  to, abyś Ty był zadowolony i razem znajdziemy rozwiązanie, które pozwoli Ci w pełni cieszyć się Twoją bezcenną pamiątką. Możesz zaufać marce CEWE, która od wielu lat zachwyca spersonalizowanymi prezentami.

Marzenia się spełniają – zwłaszcza te fotograficzne!

prezent na Święta

Twój syn w wieku dwóch lat dostał swój pierwszy drewniany aparat do zabawy. Uwielbiał ten upominek i wiele godzin upłynęło mu na zabawie. Tę pasję odziedziczył po swoim Tacie. Podpatrywał go, jak robi zdjęcia w czasie wspólnych wyjazdów. Dlatego na pewno ucieszy się, jak pod choinką znajdzie Fujifilm Instax Mini 11. Dzięki niemu pozna lepiej sztukę fotografowania i zobaczy, że na świat można patrzeć z wielu perspektyw. To świetny sprzęt, aby pokochać robienie zdjęć – uchwycone kadry można trzymać w ręku już po kilku sekundach. Pstryk i gotowe. Dla ciekawych świata dzieci to świetna zabawa. Ze zdjęć zrobionych przez Twojego syna można zrobić kolekcję w jego pokoju lub umieścić je w rodzinnym albumie. Może dzięki fotografii natychmiastowej zacznie robić zdjęcia ze swoim Tatą i to jeszcze bardziej ich do siebie zbliży? Taki prezent na pewno sprawi mu wiele radości.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *