Letni wyjazd z dzieckiem – co zabrać? - Blog FOTOJOKER.pl

Letni wyjazd z dzieckiem – co zabrać?

Letni wyjazd z dzieckiem

Lato w pełni więc warto wykorzystać te pełne słońca dni i wybrać się na krótką wyprawę na łono natury i czerpać z tych ciepłych miesięcy pełnymi garściami. Rodzinny wyjazd z dziećmi na pewno będzie wypełniony śmiechem, miłością i chęcią odkrywania tego, co nieznane. Aby przygoda była udana, warto zabrać ze sobą kilka gadżetów. Najważniejsze, jest to, żeby dzieci z uśmiechem wspominały ten wyjazd.

Odpoczynek na łonie natury to idealny sposób na odpoczynek i niezapomniana przygoda, zwłaszcza dla najmłodszych. W końcu noc spędzona np. pod namiotem będzie dla nich niesamowitym przeżyciem, o którym z chęcią będą opowiadały kolegom i koleżankom w szkole. Będzie to dla nich również zupełnie coś innego niż wyjazdy, które znają, a zbieranie patyków razem z rodzicami, aby Tata mógł rozpalić ognisko, uczy, jak można sobie poradzić w nietypowej sytuacji. Spraw, aby letni wyjazd z dzieckiem był udany i zadbaj o kilka elementów.

Letni wyjazd z dzieckiem - namiot i ognisko

Wyeliminuj nudę w czasie jazdy samochodem

Droga do Waszego ulubionego miejsca na łonie natury może szybko znudzić się najmłodszym, dlatego warto zadbać, aby jazda samochodem była częścią przygody i świetną zabawą. Można w tym czasie powspominać poprzednie wycieczki i podyskutować co w każdej z nich podobało się dzieciom najbardziej lub zagrać w skojarzenia. Możesz przygotować ODBITKI CYFROWE z obrazkami np. polany, gór, morza, słońca, lasu oraz wielu innych i zacząć grać. Ciekawe kto z Was ma najciekawsze skojarzenia?

Letni wyjazd z dzieckiem - ODBITKI CYFROWE

A może Twoja rodzina, zamiast gry w skojarzenia woli opowiadać historie? Dzięki ODBITKOM CYFROWYM z różnymi obrazami możecie wypróbować inną zabawę. Niech każdy z Was wylosuje po trzy fotografie i wymyśli do nich opowieść z wykorzystaniem tego, co znajduje się na zdjęciach. Wyobraźnia dzieci nieraz Was zaskoczy.

Jazda samochodem kojarzy się również ze śpiewaniem. W końcu muzyka najlepiej brzmi na trasie. Świetnym pomysłem jest stworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI z tekstami piosenek i Waszymi ulubionymi rodzinnymi zdjęciami. Taki śpiewnik na pewno zapewni Was świetną zabawę.

Zabierz ulubione przedmioty dzieci

Miś

Ulubione zabawki lub przedmioty najmłodszych ułatwią im przystosowanie się do nowego otoczenia. Ulubiony MIŚ ze zdjęciem, które dziecko uwielbia pomoże mu zasnąć. Mimo fantastycznych przygód, które sprawiają mu wiele radości, czasem maluch ma problem z zaśnięciem w nowym otoczeniu. Warto, aby w takiej chwili miał to, co zawsze pomaga mu odpocząć i się zrelaksować.

Letni wyjazd z dzieckiem - FOTOKUBEK EMALIOWANY

Warto też zadbać o codzienny rutynę dziecka. Jeśli każdego poranka pije herbatę w swoim ulubionym FOTOKUBKU EMALIOWANYM, to zabierz go na wyjazd. Te przedmioty sprawią, że wspólna podróż to dla dziecka sama radość.

Rodzinny wieczór gier

Letni wyjazd z dzieckiem FOTOPUZZLE

Wspólny czas warto wykorzystać na zabawę i poświęcenie uwagi najbliższym. Warto odłożyć telefony i skupić się na budowaniu relacji i pogłębianiu łączącej Was więzi. W czasie wspólnej wyprawy warto postawić na relaksujący wieczór pełen wspomnień i rozmów o marzeniach przy rodzinnych grach. Zabierz ze sobą FOTOPUZZLE z własnym zdjęciem oraz grę pamięciową FOTO-MEMO.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z wycieczki na łono natury

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Rodzinne wyjazdy dają prawdziwy zastrzyk energii i pozwalają odpocząć oraz nabrać dystansu do codziennych obowiązków. Warto wszystkie wspólne chwile zamknąć w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Umieścicie w niej zdjęcia np. ze wspólnego pikniku w czasie spaceru i szukania nieznanych zakamarków w Waszej ulubionej letniej miejscówce. Do tych wyjątkowych wspomnień zamkniętych na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI będziecie mogli wrócić zawsze wtedy, kiedy będziecie mieli na to ochotę. To bezcenna pamiątka wspólnie spędzonego lata. Wspominaj letni wyjazd z dzieckiem zawsze wtedy, gdy będziesz mieć na to ochotę.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *