Konkurs na najlepszą recenzję fotoproduktu CEWE - Blog FOTOJOKER.pl

Konkurs na najlepszą recenzję fotoproduktu CEWE

Z radością ogłaszamy konkurs na najlepszą video-recenzję dowolnego fotoproduktu CEWE. Dla każdego uczestnika bon o wartości 40 PLN na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ.

Nagraj swoją video-recenzję

Użyj kamery, smartfona, aparatu lub kamery w laptopie i opowiedz nam, dlaczego wybrałeś produkt CEWE i dlaczego chciałbyś polecić go innym. Opowiedz o swoich wrażeniach o gotowym produkcie oraz podziel się doświadczeniami z procesu projektowania. Wyraź w słowach to, dlaczego ten produkt jest dla Ciebie wyjątkowy.

Twoja recenzja może dotyczyć dowolnego produktu z naszego portfolio. Może to być CEWE FOTOKSIĄŻKA, CEWE FOTOOBRAZ, CEWE FOTOKALENDARZ, CEWE FOTOKARTKI, Fotoprezenty lub nawet cyfrowe odbitki fotograficzne.

Zgłoś film i wygrywaj

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej i prześlij do nas swój film. Spośród zgłoszonych recenzji wybierzemy jedną, najlepiej zrealizowaną i najciekawszą . Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci Kamery SONY oraz 500 PLN w formie bonu na produkty CEWE.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

2 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *