Kibicuj naszym na Euro i odbierz darmowe zdjęcia! - Blog FOTOJOKER.pl

Kibicuj naszym na Euro i odbierz darmowe zdjęcia!

To już dzisiaj! Zaczynają się piłkarskie emocje związane z Euro 2016. Dla wszystkich kibiców FOTOJOKER przygotował specjalną promocję. Kibicując polskiej drużynie nie tylko wspierasz naszych, ale również odbierasz darmowe zdjęcia! Otrzymasz od nas tyle zdjęć, ile reprezentacja Polski strzeli goli. Darmowe zdjęcia rozdajemy przez cały okres trwania mistrzostw.

Po każdym meczu otrzymasz od nas tyle natychmiastowych zdjęć, ile reprezentacja Polski strzeli w nim goli. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do naszych sklepów celem wydruku darmowych odbitek. Darmowe zdjęcia w formacie 10 wydrukujemy każdej osobie, która odwiedzi z tej okazji jeden z naszych sklepów.

Każdy mecz to kolejna szansa na darmowe zdjęcia. Mamy nadzieję, że okazji do odwiedzin i odbioru zdjęć nie zabraknie. Pamiętajcie, że odebrać zdjęcia możecie po każdym meczu. Promocja każdorazowo trwa do kolejnego meczu polskiej reprezentacji. Zdobyte gole nie kumulują się, a każdy następny mecz anuluje poprzednie. Dlatego nie zwlekajcie i odwiedzajcie nas między meczami.

Czekamy na Was po każdym meczu, w którym nasi strzelą gole!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *