Jak zrobić zdjęcie z efektem instaxa? - Blog FOTOJOKER.pl

Jak zrobić zdjęcie z efektem instaxa?

Aparaty FujiFilm Instax w ostatnich latach zdobyły ogromną popularność a możliwość wykonywania odbitek o unikalnej stylistyce podbiła wiele serc. Jednak ta charakterystyczna ramka przypadła do gusty nie tylko użytkownikom Instaxów. W tym artykule podpowiemy, jak sami możecie wykonać zdjęcie z efektem instaxa także, gdy fotografujecie aparatem kompaktowym lub telefonem.

Zdjęcia z efektem instaxa – jak je wykonać?

zdjęcia z efektem instaxaZdjęcia z efektem instaxa możesz wykonać w niezwykle prosty sposób. Wystarczy wejść na fotojoker.pl i wybrać kategorię zdjęcia retro. Swoją stylistyką nawiązują właśnie do fotografii uzyskiwanych za pomocą aparatów FujiFilm Instax. Wybierz swoje ulubione fotografie i wydrukuj je z charakterystyczną białą ramką. Jednak to nie wszystko! Możesz także zaplanować własny układ tylnej strony czy dodać własny tekst. Filtry vintage i retro nadadzą Twoim zdjęciom ciekawego charakteru. Uruchom wyobraźnię i baw się tym oldschoolowym efektem.

Stworzenie zdjęć retro jest niezwykle proste. Możesz to zrobić za pomocą programu projektowego CEWE FOTOŚWIAT lub zaprojektować swoje odbitki bezpośrednio w kreatorze online. Niezależnie od tego, którą metodę wybierzesz, intuicyjny i przyjazny interfejs ułatwi stworzenie świetnych zdjęć retro. Wystarczy wgrać wybrane fotografie, zaplanować układ i wymyślić podpisy. Następnie złóż zamówienie i ciesz się swoimi zdjęciami z efektem instaxa.

Zdjęcia retro – świetny pomysł na fotograficzną zabawę

zdjęcie ślubneZdjęcia z efektem instaxa dają wiele możliwości do zrealizowania ciekawej sesji. Poproś swoich bliskich, aby stanęli przed Twoim obiektywem. Zróbcie zdjęcia na luzie – niech ich tworzenie będzie dla wszystkich świetną zabawą. Następnie wykonaj odbitki retro i poproś swoich modeli o ich podpisanie lub uzupełnieniem cytatem czy pozdrowieniami. Dzięki temu powstanie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju pamiętnik. Zdjęcia retro dostarczane są w kartonowym, estetycznym pudełku, dzięki czemu zachowują świetny wygląd na całe lata.

Ilość możliwości wykorzystania zdjęć ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia! Przykładowo możesz stworzyć oryginalny kolarz na ścianie lub przyczepić je klamerkami do estetycznego sznurka i w ten sposób powiesić np. nad łóżkiem. Taka girlanda może być także znakomitą ozdobą w trakcie przyjęć – np. urodzinowych – może prezentować jak jubilat zmieniał się przez lata. Ze zdjęciami retro masz cały wachlarz możliwości.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Dominika Niewińska

1 komentarzZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *