Fotoksiążka jako jubileuszowy prezent dla rodziców - Blog FOTOJOKER.pl

Fotoksiążka jako jubileuszowy prezent dla rodziców

Prezent dla rodziców

Gdy nasi rodzice będą obchodzić jubileusz, nieważne czy jest to rocznica ślubu czy rocznica ich urodzin, staramy się, aby ten dzień był dla nich wyjątkowy. Chcemy sprawić im radość, żeby poczuli, że nadal są dla nas ważni. Jak to zrobić? Co przygotować, by ich święto było wyjątkowym dniem? Z pewnością trzeba wymyślić im coś specjalnego na prezent. Tu nie chodzi o koszt, lecz o pomysłowość “prosto z serca”.

Rodzaj okoliczności determinuje wybór prezentu

To, na jaki prezent się zdecydujemy, zależy w dużym stopniu od okazji. Jeśli w najbliższym czasie szykuje się rocznica ślubu rodziców, wówczas warto pomyśleć nad prezentem, który sprawi radość obojgu rodzicom. Dużą popularnością cieszy się fotoksiążka dla rodziców. Tematyka zdjęć w takim fotoalbumie może być różna. Można wybrać np:

  • zdjęcia rodziców z młodości
  • fotografie związane z hobby rodzica (np. kronika sportowa ulubionej drużyny lub zwierzęta, ogród, gotowanie)
  • odnowiony fotoalbum ślubny
  • zdjęcia rodziców z dziećmi, czyli wami lub wnukami

Fotoksiążka to doskonałe podziękowanie dla rodziców za ich trud włożony w nasze wychowanie. Za te nieprzespane noce, za opatrywanie zdartych kolan, za czuwanie przy nas, gdy byliśmy chorzy i za to, że zawsze byli dla nas. Fotoksiążka w formie podziękowania dla rodziców będzie doskonałą pamiątką, która wywoła u nich wiele wzruszenia. Estetycznie ułożone zdjęcia wzbogać osobistymi tekstami, które trafią do serca rodziców w bardzo przyjemny sposób.

Wehikuł czasu w formie zdjęć

Inspirujące pomysły na prezent dla rodziców znaleźć można w Internecie. Te bywają różne, jednak na wykonanie fotoksiążki decyduje się naprawdę dużo osób. Przecież pomysł na prezent dla rodziców w postaci albumu fotograficznego może być dowolnie dostosowany do osobowości rodziców lub rodzica, a najlepsze prezenty to te, w które włożymy nieco wysiłku. Wspomniana wyżej fotoksiążka ślubna rodziców w odnowionej formie, sprawi, że przypomną sobie początki swojej znajomości, chwile przygotowań do ślubu, początki wspólnego życia, którego jesteś owocem. Fotoksiążka może być dla nich doskonałym pretekstem do wspominania tych pięknych chwil również podczas zbliżających się Świąt.

fotoksiążka dla rodziców

Na co zwrócić szczególną uwagę przy projektowaniu fotoksiążki?

Decydując się na wykonanie CEWE FOTOKSIĄŻKI  i wręczenie z okazji jubileuszu rodziców, warto zwrócić szczególną uwagę na estetykę wykonania, wybór dodatków, a także dodatkowe opcje, jak np. uszlachetnienie na okładce i dołożenie ozdobnych tekstów. Pamiętajcie, że taka fotoksiążka na prezent dla rodziców to nie tylko okazja do obdarowania im czymś wyjątkowym, ale też to spotkania się i wspominania pięknych chwil w towarzystwie zdjęć. Te warto także zaproponować w formie fotoobrazu, lecz to już temat na inną opowieść. A czym może być fotoksiążka dla rodziców? Zobacz nasz nowy spot poniżej:

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *