Etui na smartfon - doskonały prezent także dla ojca

Etui na smartfon – najlepszy prezent dla ojca

Córka dla taty

Mamy, jako kobiety, stereotypowo kojarzą się z bardziej beztroskimi, spontanicznymi zakupami. Ojciec, jako mężczyzna, myśli praktyczniej, bardziej oszczędza. Zresztą Panie wiedzą jak ich mężowie potrafią chomikować niepotrzebne rzeczy w garażu, piwnicy czy szopie – bo będzie na później. Dlatego też tacie często trzeba coś kupić na co sam pewnie sobie nie pozwoli, bo jak już dostanie, to będzie używał. Czymś takim jest spersonalizowane etui na smartfon lub tablet.

Prezent dla ojca

Nie ukrywajmy, dzisiejsi mężczyźni to często „gadżeciarze”, a nowinki technologiczne, mimo, że kosztują, to przyciągają uwagę i skłaniają do sięgnięcia do portfela. Z jednej strony mamy więc oszczędnego (mama mówi, że skąpego) ojca, a z drugiej strony mężczyznę, który uważa, że nowy telefon przyda mu się bardziej niż kolejna para spodni. Obecne pokolenie ojców raczej posiada już smartfony i ochoczo ich używa. Sprawdzają wyniki meczy, czytają artykuły i robią zdjęcia swoim dzieciom lub gromadzą fotografie z wyjazdów. Na tablecie oglądają seriale czy projektuje np. CEWE Fotoksiążkę w bezpłatnej aplikacji mobilnej Cewe Apps. Etui - ochrona i ozdoba

Dlaczego etui będzie najlepszym prezentem dla Ojca?

Zacznijmy od tego, że dzieci często podbierają tacie smartfon czy tablet. Aby można było spokojnie patrzeć na dziecko z takimi urządzeniami, telefon trzeba odpowiednio zabezpieczyć. Przyda się wytrzymałe etui na smartfon – twarda warstwa zewnętrzna chroni przed uderzeniami i zadrapaniami, a sylikonowy środek ochrania urządzenie nawet przed mocnymi  wstrząsami. Takie etui to dobry pomysł na prezent na dzień ojca, jeśli tata jest aktywny fizycznie, np. biega lub jeździ na rowerze. Ojciec będzie mógł bez problemu oddawać się ruchowi, a jednocześnie będzie w zasięgu. Tata chętnie robiący zdjęcia telefonem? Przyda mu się ochrona smartfona przed mechanicznymi uszkodzeniami – częste sięganie po aparat w pośpiechu to zawsze ryzyko jego wyślizgnięcia się z rąk.

Fajny prezent na Dzień Ojca…

…i funkcjonalna ochrona urządzenia. Etui na smartfon z klapką dolną będzie też nostalgicznym powrotem do przeszłości. Przecież pamiętamy takie telefony z klapką, gdy były jeszcze modne – niektórzy tęsknią. Pomijając walory estetyczne to oczywiście dobra ochrona dla urządzenia. Prócz sylikonu można też zakupić etui na smartfon, bumper z aluminiową płytką ochronną.

zastąp portfel etuiPrezent dla ojca, który nie lubi nosić portfela…

…bo skutecznie zastąpi je etui na smartfon rozkładane na bok. Zawiera skrytkę na kartę kredytową. Zamiast tata będzie mógł tam umieścić też zdjęcia swoich dzieci, żony albo drobne. Przydatne latem i wiosną, gdy tata przesiada się na krótkie spodenki i niekoniecznie chce nosić zarówno gruby portfel jak i smartfon – przynajmniej dopóki ktoś nie wynajdzie dzwoniącego portfela z Internetem, woli wybrać komórkę.

Dzień Ojca, prezent dedykowany

Najważniejszą zaletą każdego rodzaju etui na smartfon czy tablet jest to, że można na nim umieścić dowolne zdjęcie. Postać z ulubionego filmu? Ulubiony krajobraz? Pomysłów jest mnóstwo. Ojca, który często podróżuje służbowo, na pewno ucieszy etui na tablet ze zdjęciem żony, dzieci lub całej rodziny. Nieufnej żonie polecamy umieszczenie na etui telefonu lub tabletu, Waszego wielkiego zdjęcia ze ślubu – to odstraszy potencjalne kobiety bardziej niż obrączka. To ostatnie to oczywiście żart, ale również uśmiech wzbudzi tego rodzaju prezent dla taty na Dzień Ojca lub po prostu na urodziny.

Oczywiście podpowiemy też kilkoma inspiracjami. Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Jak widzimy pomysłów może być mnóstwo. Kliknij TUTAJ i zobacz całą ofertę etui na smartfony i tablety.

Źródło zdjęć: Depositphoto, ThinkstockPhotos

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

4 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *