CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure - Nowa jakość wśród fotoksiążek

CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure – Nowa jakość wśród fotoksiążek

prezent na dzień chłopaka

Nowość! CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure, która idealnie nada się na fotograficzną relację z weekendowej wycieczki, pamiątkę z wakacji, opowieść o wypadzie na miasto ze znajomymi lub wspomnienie wszystkich zasługujących na zapamiętanie wydarzeń z życia Twojego lub osób Ci bliskich.

Zrób coś wyjątkowego

Fotoksiążka PureNa pewno już będąc w podróży dzieliliście się zdjęciami w mediach społecznościowych – wrzucaliście je na Facebooka i chwaliliście się nimi na Instagramie, czekaliście na komentarze i zbieraliście lajki. To robi już każdy, to nic oryginalnego. Dlatego teraz proponujemy coś innego, bo wyjątkowe utrwalenie pięknych chwil smartfonem przeszło właśnie na wyższy level. Aplikacja CEWE PURE to opcja stworzenia innej niż wszystkie pamiątki – CEWE FOTOKSIĄŻKI Pure!

Baw się projektem gdzie tylko chcesz

W prosty, szybki i wygodny sposób utworzysz poręczną książkę (15x15cm) z 22 zdjęciami. Swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Pure zaprojektujesz na smartfonie – jadąc pociągiem, leżąc na hamaku, odpoczywając w Bieszczadach czy będąc ze znajomymi nad jeziorem. Nie trwa to wiele dłużej niż wrzucenie zdjęć na Facebooka lub Instagrama, a efekt jest znacznie bardziej oryginalny. Projektowanie CEWE FOTOKSIĄŻKI Pure to dosłownie czysta radość z fotografii i wspomnień oraz idealne zajęcie na czas podróży.

Wyróżnij się nowością i dziel radościąFotoksiążka Pure

Może właśnie wracasz z ciekawego wyjazdu i masz trochę ciekawych zdjęć? Wrzuć te fotografie do aplikacji CEWE Pure i stwórz niesamowicie oryginalną relację z podróży w postaci książki – zachowaj ją dla siebie, pokaż ją znajomym lub daj komuś poznanemu właśnie podczas tego wyjazdu. Może ta osoba okaże się równie wyjątkowa co Twoja fotoksiążka Pure?

W aplikacji CEWE PURE możesz też łatwo stworzyć poręczną fotoksiążkę złożoną z rodzinnych chwil i cieszyć się czystym pięknem wspomnień, które możesz zachować dla siebie na przyszłość lub dać bliskim w prezencie. Może PURE jako podarunek urodzinowy lub romantyczne wyznanie? To nic trudnego, lecz coś bardzo fajnego – jak zrobić CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Pure? Mając już aplikację na smartfonie, wybierasz 22 zdjęcia, dodajesz wyjątkowy tytuł, dedykację i zyskujesz zatrzymane w czasie osobiste, piękne momenty z radością w centrum kadru. Tym właśnie jest CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure – czysta radość uchwycona w kwadracie, która cieszy… na okrągło.

             Jak to działa?

  • Po prostu wybierasz 22 zdjęcia z galerii na swoim smartfonie
  • CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure automatycznie sortuje te fotografie według daty wykonania lub układasz je według własnego pomysłu
  • Projektujesz ciekawą okładkę ze zdjęciem i oryginalnym tytułem
  • Wpisujesz osobistą dedykację na pierwszej stronie wewnętrznej
  • Produkt końcowy będzie zapakowany i dostarczony w eleganckim opakowaniu podobnym do płyty CD

CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure – co zyskujesz?

  • Twardą okładkę o wymiarach 15×15 cm, ze zdjęciem i własnym tytułem
  • 22 strony wewnętrzne w wysokiej jakości druku cyfrowym
  • Elegancki futerał w stylu płyty CD
  • Wszystko to w cenie 59,99 zł + przesyłka

Szybko, łatwo i wygodnie zachowasz wspomnienia oraz przekażesz je komuś bliskiemu w naprawdę oryginalnej formie. Drukowane cyfrowo, matowe, białe strony świetnie prezentują każdy motyw na zdjęciach. Zaprojektuj stylowy unikat, który dzięki kompaktowemu, kwadratowemu kształtowi można zabrać ze sobą wszędzie i sprezentować jako niespodziankę. Zachowaj swoje fotografie i prezentuj je w najlepszej formie.

Ściągnij aplikację na Android klikając TUTAJ

Wkrótce również wersja na IOS.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Rafał Wałęka

Prowadzący ten blog i Redaktor naczelny drukowanego magazynu "Foto CEWE inspiracje". Zawodowo Specjalista ds. Content Marketingu, a prywatnie fan książek, dobrego filmu oraz sportu i fotografii.

2 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *