FOTOKSIĄŻKA okiem Ewy Błaszczyk - Fundacja "AKogo?" - FOTOJOKER

CEWE FOTOKSIĄŻKA oczami Ewy Błaszczyk z Fundacji “AKogo?”

Ewa Błaszczyk

Ewa Błaszczyk, kobieta, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Dała się poznać nie tylko jako świetna aktorka, ale również jako kobieta o wielkim sercu, empatyczna i angażująca się w pomoc. W 2002 założyła fundację “AKogo?, która działa na rzecz dzieci wymagających rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych. Wsparciem fundacji objęte są również rodziny małych pacjentów. Głównym celem działania fundacji było wybudowanie Kliniki “Budzik” przy Centrum Zdrowia Dziecka, w której dzieci po ciężkich urazach przechodzą Neurorehabilitację. Z sukcesem wybudzono w niej już 29 osób.

Klinika, która budzi do życia

CEWE FOTOKSIĄŻKA już czwarty raz daje świadectwo działaniom zarówno Fundacji “AKogo?” jak i Kliniki “Budzik”. Dokonania, informacje o przyznanych nagrodach oraz wybrane eventy każdego roku w formie fotoksiążki trafiają do osób zaangażowanych w projekt. Ważnym tematem najnowszej, już 3 edycji CEWE FOTOKSIĄŻKI są aktualne działania fundacji. Dowiadujemy się więcej o nowatorskich wszczepach stymulatorów  ośrodkowego układu nerwowego, które do tej pory były wykonywane wyłącznie w Japonii oraz o nowo otwieranej klinice “Budzik dla dorosłych”.

AKogo_klinika_budzik - Ewa Błaszczyk Ewa Błaszczyk Ewa Błaszczyk Ewa Błaszczyk Ewa Błaszczyk Ewa Błaszczyk Ewa Błaszczyk Ewa Błaszczyk

“CEWE FOTOKSIĄŻKA jest taką archiwizacją zdarzeń. Już dawno zrezygnowaliśmy z albumów. Mamy w telefonach, tabletach oraz komputerach zdjęcia, których nigdy nie oglądamy. A albumy się oglądało… CEWE FOTOKSIĄŻKĘ również się ogląda.” – mówi Pani Ewa Błaszczyk.

Zobaczcie zresztą sami, jak pięknie mówi o działaniach Fundacji “AKogo?” oraz o CEWE FOTOKSIĄŻCE.

Więcej o działaniach Fundacji “AKogo?” znajdziecie na stronie “AKogo?”.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

1 komentarzZostaw komentarz

  • Znam panią Błaszczyk od bardzo dawna. Mieszkaliśmy w tym samym budynku w centrum Warszawy. Chodziliśmy (w róznych latach) do tej samej szkoły. Podziwiam ją za hart ducha po tym co przeszła w ostanich kilkunastu latach. Cieszę się z jej sukcesów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *