CEWE FOTOKSIĄŻKA na Dzień Ojca - kreatywny pomysł na prezent - Blog FOTOJOKER.pl

CEWE FOTOKSIĄŻKA na Dzień Ojca – kreatywny pomysł na prezent

CEWE FOTOKSIĄŻKA to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję – nie inaczej jest w przypadku Dnia Ojca. Duża liczba dostępnych formatów i możliwość wykonania niemal dowolnego projektu, sprawiają, że taki album może nie tylko zawierać ulubione fotografie taty, ale być także dostosowany do jego hobby. Niezależnie czy interesuje się on piłką nożną, samochodami, filmem czy podróżami.

Jak przygotować fotoksiążkę na Dzień Ojca?

Proces projektowania i zamawiania CEWE FOTOKSIĄŻKI jest niezwykle prosty i adresowany do każdego, nie tylko osób posiadających zdolności graficzne. Właściwie wystarczy uruchomić program CEWE FOTOŚWIAT (dostępny na urządzenia z systemami Windows, macOS, Linux, iOS i Android), aby przyjazny interfejs przeprowadził Cię przez proces tworzenia i zamawiania publikacji. Uruchom wyobraźnię, przygotuj koncepcję fotoksiążki, którą sprezentujesz tacie i przystąp do działania.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dostępna jest w kilku formatach – m.in. XXL Panorama, kwadratowa, kieszonkowa czy mini. Możesz więc łatwo dostosować ją do swojej koncepcji prezentu na Dzień Ojca. Przykładowo jeżeli Twój tata jest miłośnikiem górskich wędrówek, panoramiczna publikacja doskonale wyeksponuje malownicze pejzaże. Jeśli dużo podróżuje to mały, kieszonkowy fotoalbum będzie mógł mieć zawsze przy sobie.

CEWE FOTOKSIĄŻKA na Dzień Ojca – kilka inspiracji

Tak, jak wspominaliśmy wcześniej, punktem wyjścia do stworzenia osobistego prezentu na Dzień Ojca mogą być zainteresowania taty. Wybierz fotografie przedstawiające jego hobby lub jeżeli sam jest zamiłowanym fotografem, możesz spróbować przygotować jego portfolio. Wysoka jakość wydruków i wykorzystywanych papierów czy opraw pozwoli na stworzenie publikacji podkreślającej wyjątkowość zdjęć. Z pewnością wiele satysfakcji da mu zobaczenie swoich prac w fotoalbumie, a selekcja wykonana przez jego dzieci pozwoli na spojrzenie na swoją twórczość z zupełnie nowej perspektywy.

CEWE FOTOSIĄŻKA to doskonały sposób na przywoływanie wspomnień. Dlatego możesz przygotować album, w którym umieścisz Twoje fotografie z dzieciństwa. Nie ważne ile masz lat – taka pamiątka z pewnością wywoła ogromne wzruszenie. Świetnym pomysłem jest także zebranie zdjęć taty, na których będą ukazane różne momenty z jego życia. Zabierz go w podróż sentymentalną na przykład do czasów szalonej młodości.

W CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz nawet wykorzystać wideo! W tym celu wystarczy umieścić w albumie kod QR, który po zeskanowaniu wyświetli film. Taką atrakcję przygotujesz z łatwością za pośrednictwem aplikacji CEWE FOTOŚWIAT. W filmie możesz umieścić np. pozdrowienia i życzenia dla taty.

Sprawdź również pozostałe kreatywne prezenty na specjalne okazje.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Dominika Niewińska

2 komentarzeZostaw komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *