CEWE FOTOKSIĄŻKA - Książka kucharska - Blog FOTOJOKER.pl

CEWE FOTOKSIĄŻKA kucharska

fotoksiążka kucharska

Do naszego laboratorium zaprosiliśmy Panią Justynę Osiecką-Sułek, właścicielkę bloga kulinarnego bistromama.pl oraz autorkę CEWE FOTOKSIĄŻKI kulinarnej.  Sympatyczna blogerka jest aktywną zawodowo, młodą mamą 8-letniej Hani i 4-letniego Franka oraz, jak sama mówi, żoną mężczyzny tolerującego większość zamachów kulinarnych na jego żołądek. Gotuje potrawy szybkie i mało skomplikowane, jak to w bistro. W swoich przepisach stara się  odnaleźć nowe pomysły na stare przepisy. Mimo, że posiada wagę kuchenną, stale gotuje według miary “na szklankę” i “na oko”.  W roli głównej występowała nie tylko przesympatyczna Pani Justyna, ale również zaprojektowana przez nią CEWE FOTOKSIĄŻKA kucharska.

Debiut z przytupem

To pierwsza fotoksiążka w jej wykonaniu, ale już zapowiada, że nie ostatnia. W swojej fotoksiążce zamieściła ulubione przepisy swojego męża, dzieci oraz swoje. Dzieci to najbardziej wymagający klienci domowego bistro,  dlatego już teraz w głowie naszej bohaterki rysuje się plan zaprojektowania fotoksiążki kucharskiej poświęconej wyłącznie potrawom dla dzieci.

książka kucharska

Zaprojektowanie i zamówienie CEWE FOTOKSIĄŻKI kucharskiej jest wyjątkowo proste. Wymagany jest wyłącznie program projektowy oraz trochę wolnego czasu. CEWE FOTOŚWIAT to intuicyjny program, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy tworzenia fotoksiążki.

fotoksiążka kucharska

Pani Justyna odwiedziła laboratorium fotograficzne CEWE, gdzie od A do Z zobaczyła proces drukowania CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Skąd pomysł na blog kulinarny?

Pani Justyna piecze i gotuje od zawsze, ale blog kulinarny założyła dopiero 5 lat temu, po imprezie urodzinowej zorganizowanej z okazji 3 urodzin swojej córki.  Po przyjęciu okazało się, że potrawy przygotowane przez Panią Justynę występowały na fotografiach częściej niż zaproszeni goście. Nie dalej niż wieczorem tego samego dnia powstał blog Bistromama, a następnego dnia zawitały na nim pierwsze dwa wpisy. Dzisiaj blog cieszy się ogromnym i stale rosnącym zainteresowaniem. Zaglądają na niego głównie młode, aktywne zawodowo mamy, które podobnie jak Pani Justyna, nie mają wiele czasu na gotowanie.

Fotoksiążka kucharska – zrób to sama

Do zaprojektowania własnej książki kulinarnej potrzebny jest program projektowy CEWE FOTOŚWIAT, teksty z przepisami, fotografie potraw oraz trochę wolnego czasu, żeby połączyć to wszystko w całość. Obsługa naszego programu projektowego jest prosta i intuicyjna, dlatego praca nad własną fotoksiążką to czysta przyjemność. Pani Justyna swoją książkę kulinarną przygotowywała głównie wieczorami, kiedy dzieci poszły już spać. Fotoksiążka kucharska powstała niczym… dorodne danie, które jednak będziemy spożywać oczami.

Zobaczcie zresztą samo, co swojej przygodzie z blogiem i CEWE FOTOKSIĄŻKĄ mówi Pani Justyna:

fotoksiążka kucharska

CEWE FOTOKSIĄŻKA to produkt estetyczny i trwały, dlatego również w roli książki kucharskiej będzie cieszył oczy przez długi czas.

fotoksiążka kucharska

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najpiękniejszy sposób na zachowanie przepisów kulinarnych własnego autorstwa. Może być również doskonałą pamiątką z podróży, wesela czy uroczystości rodzinnej. To piękna, nowoczesna forma przechowywania zdjęć.

Fotoksiążka kucharska niewątpliwe ma wiele zalet. Jedną z nich jest estetyka, ale nie zapominamy też o  trwałości, dlatego w roli książki kucharskiej będzie cieszyła służyła przez długi czas. Taka fotoksiążka kucharska, oprócz roli sentymentalnej, pełni również funkcję użytkową na co dzień. Może do niej zajrzeć nie tylko autorka, ale również rodzina i przyjaciele, którym taką fotoksiążkę można podarować. “CEWE FOTOKSIĄŻKA kucharska to przede wszystkim ogromna pamiątka dla mnie i dla mojej rodziny. Mam nadzieję, że jeśli za kilkadziesiąt lat moją książkę wezmą do ręki dzieci oraz wnuki, będą mile wspominać swoją mamę, babcię i jej przepisy.” – mówi Pani Justyna.

fotoksiążka kucharska

Fotoksiążka kucharska wykonana według własnego projektu zachwyci nie tylko jej autora, ale również członków rodziny i przyjaciół. Może również stać się wyjątkowo osobistym prezentem.

fotoksiążka kucharska

Pani Justyna została również bohaterką filmu, w którym dumnie prezentowała swoją CEWE FOTOKSIAŻKĘ. Szczególne podziękowania należą się cierpliwej Hani, która grzecznie towarzyszyła mamie przez cały czas wizyty i która z powodzeniem dokumentowała cały proces nagrywania materiału (oczywiście smartfonem mamy).

 

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Iwona Łapińska

Content Marketing & PR Manager w firmie CEWE oraz fotograf amator. "Podróże i fotografia to moja pasja. Cieszę się, że fotografia jest nie tylko częścią życia prywatnego, ale również zawodowego."

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *