CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika Roczna pod choinkę - Blog FOTOJOKER.pl

CEWE FOTOKSIĄŻKA jako Kronika Roczna pod choinkę

Kronika Roczna

Śmiech, gwar, w całym domu pachnie pysznym barszczem z uszkami, cynamonem i mandarynkami. W salonie stoi pięknie udekorowane świąteczne drzewko. To radosny czas, który możesz spędzić z rodziną i sprawić, że upominek znaleziony pod choinką będzie prezentem od serca. Może podarujesz bliskiej osobie Wasze wspólne chwile utrwalone w CEWE FOTOKSIĄŻCE w formie Kroniki Rocznej?

Świąteczna atmosfera jest niesamowita. Wtedy w każdym z nas jest tak wiele radości. Najmłodsi czekają na pierwszą gwiazdkę i przyjście św. Mikołaja i wyglądają przez okno, a gdy w końcu rozpoczyna się świętowanie, wszyscy z przyjemnością śpiewają świąteczne kolędy. W głośnikach nie może zabraknąć wzruszających utworów i świątecznych klasyków takich jak „All I want for Christmas is you”.  Urocze melodie towarzyszą Wam przez całą kolację. A Wy możecie cieszyć się pysznymi wigilijnymi potrawami. Na stole muszą pojawić się tradycyjne potrawy takie jak barszcz z uszkami, pierogi, karp. Na te wyjątkowe potrawy czekamy cały rok! W Wigilię smakują najlepiej.

Najlepszy prezent na Święta

To również czas, aby powiedzieć swoim bliskim kilka ciepłych słów i świetny moment, aby przytulić się do Babci i Dziadka, Rodziców i pozwolić sobie na czułość, pokazać, że na co dzień za nimi tęsknisz, a wspólnie spędzone Święta to dla Ciebie piękne chwile. Kulminacyjny moment kolacji wigilijnej? To czas, na który najbardziej czekają najmłodsi, ale jest miły dla każdego z nas. Pod świąteczną choinką pełną kolorowych bombek i lampek pojawiają się prezenty.  Warto zadbać o to, aby ta chwila była równie radosna i wzruszająca jak cały ten dzień. A jakie prezenty są najcenniejsze? Te, które przygotowujemy sami z myślą o najbliższych. W tym roku podaruj im radość z CEWE FOTOKSIĄŻKĄ w formie Kroniki Rocznej.

Prezent od serca

„Mama” w tym słowie znajduje się tyle emocji. To właśnie ona zawsze Cię wysłucha, wesprze dobrą radą, pomoże podjąć najlepszą decyzję. Relacja z nią jest zupełnie wyjątkowa. Właśnie w te Święta możesz pokazać jej, że doceniasz to wszystko i bardzo ją kochasz. W Kronice Rocznej możesz utrwalić wspólne wspomnienia.

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Pamiętasz to zdjęcie, na którym Mama karmi Cię startym jabłkiem? Rodzina do dziś się śmieje, że to na pewno dlatego teraz jesteś takim wielkim fanem szarlotki. Koniecznie musi się znaleźć w Twojej fotoksiążce. A może znajdziesz i umieścisz tę fotografię, na której uwieczniliście pierwszą wycieczkę rowerową? Taki spersonalizowany prezent na pewno ją wzruszy i sprawi, że w jej oczach pojawią się łzy radości i wdzięczności. Wskazówka: warto zastosować uszlachetnienie w kolorze złota na okładce i podkreślić tytuł „Dziękuję Ci Mamo”. W programie projektowym znajdziesz wiele szablonów, które będą pięknie ozdabiać Twój projekt. A może zrobisz Mamie niespodziankę i wyślesz prezent bezpośrednio na jej adres? Jej radość i zaskoczenie – bezcenne!

Wyjątkowa pamiątka

Kronika Roczna dla Babci

Gdyby nie Babcia to pewnie nadal nie znałbyś tego genialnego przepisu na ciasteczka? Babcia jest wyjątkowa i zawsze ma w rękawie wiele świetnych rad. Może w te Święta znów opowie Ci o jakimś świetnym patencie? Rozmowa z nią to sama przyjemność, a jej szaliki robione na drutach zachwycają całą rodzinę. Może stworzysz fotoksiążkę ze zdjęciami jej prac z tego roku? To świetny sposób na pokazanie jej, że pasja daje radość nie tylko jej, ale także Tobie, kiedy w kolorowym szaliku i czapce szalejesz na śniegu. Z jej wełnianych upominków cieszy się cała rodzina. Na pewno będzie jej miło i chętnie będzie wracała do fotografii umieszczonych w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Najwyższa jakość wykonania i dbanie o każdy szczegół sprawiają, że efekt końcowy zachwyca. Robimy wszystko, abyś był zadowolony, dlatego oferujemy Ci 100% Gwarancji Satysfakcji. Możesz nam zaufać – tak jak zrobiło to 70 milionów zadowolonych Klientów w Europie.

Szczególnie wyjątkowy rok

Pierwszy rok małżeństwa jest bardzo romantyczny. Zwłaszcza w Święta doceniamy ten czas, który spędziliśmy z ukochaną osobą i powracają do nas obrazki ze Ślubu. Momenty wzruszenia w czasie przysięgi, podziękowania rodzicom, życzenia, mieszają się z pełnymi śmiechu wspomnieniami z sesji zdjęciowej, zabawy z gośćmi i tańcami do białego rana. To ważne i radosne wydarzenie dla całej rodziny.

TIPA

To był piękny pierwszy rok w małżeństwie. Przeprowadzka do nowego domu, podróż poślubna, a teraz Twój Brat i jego żona  spodziewają się dziecka. To pierwsze takie Święta w Waszej rodzinie. Warto przypomnieć Bratu te wszystkie piękne wspomnienia, obdarowując go elegancją Kroniką Roczną najwyższej jakości z okazji „papierowej” rocznicy ślubu. Będziesz mógł przypomnieć mu, jak piękny był to dzień. Każdy kolejny z jego ukochaną był równie szczęśliwy, co Ślub.  Tak cudowne chwile zasługują na najpiękniejszą oprawę. Może  postawisz na płócienną lub skórzaną okładkę? Dodają one fotoksiążce niezwykłej elegancji i ponadczasowego wyglądu. Przypominają klasyczne albumy ze zdjęciami, które do dziś są symbolem bezcennych pamiątek. Ten rodzaj oprawy został w tym roku uhonorowany wyróżnieniem TIPA World Awards 2020. To najbardziej prestiżowa nagroda, przyznawana od niemal 30 lat,  dla produktów fotograficznych na świecie. Wybory ekspertów są uznawane za najbardziej wiarygodne, a ich oceny i wiedza są autorytetem w dziedzinie fotografii.

Niezapomniane zdjęcia

Siostra od dzieciństwa jest jedną z najważniejszych osób w rodzinie i wyjątkową przyjaciółką. Jest zwariowana i ma 100 pomysłów na minutę. Ale właśnie to w niej lubisz i cenisz, tę spontaniczność energię i optymizm. Ponad wszystko kocha podróżować. W tym roku zwiedzała nietypowe miejsca w Polsce, a z każdej podróży, dzięki mediom społecznościowym przesyłała Ci mnóstwo fotografii. Możesz je wykorzystać i stworzyć Kronikę Roczną z jej podróży. Gdy znajdzie taki spersonalizowany prezent pod choinką na pewno zrobi jedną z tych swoich zabawnych min, która pokazuje, że jednocześnie cieszy się i wzrusza.

Kronika Roczna najlepszy prezent na Święta

Wskazówka: możesz umieścić zdjęcia krajobrazowe na dwóch stronach. Jeśli wybierzesz papier fotograficzny i łączenie lay-flat fotoksiążka będzie rozkładać się na płasko, co podkreśli niesamowity widok, jaki udało jej się uchwycić na łonie jej ukochanej natury. CEWE FOTOKSIĄŻKA jest numerem 1 w Europie w swojej kategorii i zapewnia jakość Premium. Dzięki temu pasja fotograficzna Twojej Siostry zostanie podkreślona. Na pewno ucieszy ją również fakt, że jej produkcja jest neutralna dla Klimatu, a za każdą wyprodukowaną fotoksiążkę firma CEWE sadzi jedno drzewo.

Miłego projektowania!

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

Katarzyna Kostrubiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *